Beschikbaarheid:
Op aanvraag, De verwerking van uw bestelling zal ca. 7-10 werkdagen bedragen.
Wij doen ons best om uw bestelling binnen 2-3 werkdagen te leveren. Als een artikel niet voldoende op voorraad is in ons NL/BE magazijn, zal de levertijd ca. 7-10 werkdagen bedragen.
€ 13,99
incl. BTW |
plus verzendkosten
verzendkosten
De verzend- en verpakkingskosten bedragen 9,50 euro per zending.
Grote aantallen gewenst? Vraag een offerte op maat!
De twee spanbanden in wit hebben een lengte van 80 cm en dienen voor de montage van de LECHUZA-balkonbakhouders (afzonderlijk verkrijgbaar) aan een balustrade met een diameter van 33 cm tot 64 cm. Vervang hiervoor gewoon de bestaande spanbanden van de LECHUZA balkonbakhouder door deze spanbanden en monteer de balkonbakhouders zoals beschreven in de montagehandleiding.
De spanbanden zijn geschikt voor balkonbalustrades met een maximale omvang van 64 cm.
Neem de montagehandleiding in acht en neem de veiligheidsvoorschriften vóór de montage grondig door.
Leveringsomvang: 2x spanbanden wit 80 cm
De spanbanden zijn geschikt voor balkonbalustrades met een maximale omvang van 64 cm.
Neem de montagehandleiding in acht en neem de veiligheidsvoorschriften vóór de montage grondig door.
Leveringsomvang: 2x spanbanden wit 80 cm
² Promotie is geldig van 01.03. - 31.03.2025 en alleen zolang de voorraad strekt. 15 % korting op CUBETO 30 en 40 in alle kleuren. De aanbieding geldt niet voor eerdere of openstaande bestellingen. Kan niet worden gecombineerd met andere promoties. Geen contante betaling mogelijk. Promotie is niet van toepassing op afgeprijsde artikelen of setaanbiedingen. Zonder aanplant. Aanbieding alleen geldig in de LECHUZA online shop.